"Zerwany kłos" - film o bł. Karolinie

Zachęcamy do wspólnego wyjścia na film "Zerwany kłos". Film opowiada o życiu jednej z najpopolarniejszych polskich błogosławionych, młodej dziewczyny, Karoliny Kózki (Kózkówny). 

W opisie filmu zamieszczonym na stronie dedykowanej tej produkcji czytamy:
"Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina. Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki? Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas." (źródło: http://www.zerwanyklos.pl).

Na wyjście grupowe udajemy się do Kina "Moskwa" 4 marca 2017. Seans rozpocznie się o godzinie 15.30. W celach organizacyjnych spotykamy się w hallu kina o 15.15. Zapisy i wpłaty na bilety (11zł) u ks. Karola, bądź w zakrystii.